Euro Truck Simulator 2 1.4.3 BETA

Merhaba Arkadaşlar..Scs Software 1.4.1'deki Hataları Yeni Bir Beta Sürüm Çıkararak Gideriyor..

Giderilen Hatalar ;

Bize Yardımcı Yardım!

Biz tekrar sabitleme, test ve yeniden test zaman bir ton harcama, birkaç ay için son oyun güncelleştirme üzerinde çalışıyoruz. Biz 1.4.1 yama yayımladı, biz çok katı halde olduğunu oldukça emin hissettim. Gerçekte, hata raporları hemen yılında gelmeye başladı. Oyun BIG, ve daha büyük büyüyor. Yeni bir özellik ya da bir hata için bir düzeltme genellikle yeni bir sorun ortaya çıkarabilir, bu tür büyük yazılım projelerinin doğasıdır. Biz iyice bültenleri test etmek betters yolları anlamaya gerekir, ama etkili ve hızlı bir şekilde. Biz oldukça uzun bir süre test bizim fan toplumdan daha geniş bir grup içeren düşünüyordum, ama şimdi biz daha fazla yapmamız gereken görmek sadece düşünmek daha. Biz bunu denemeye gerek. Her gün hemen hemen test amaçlı oyunun yeni inşa yapıyoruz. 1.3.1 1.4.x giderken, biz 96 önemli değişiklikler ve test inşa geçirdik! Yüzden fazla kişi bize onları test yardımcı olmak için inşa erişimi vardı, ama bu hala yeterli gözleri değil, donanım yeterli kombinasyonları değil, bizim test oyun nasıl yeterli çeşitli olduğu açıktır. Bu yüzden düşündük - onlara denemeye binlerce insan için, günlük beta herkes tarafından görülebilir yapmaya çalıştım ne olur? Ilham temelde Mozilla Firefox Gecelik Yapılar ile ne yaptığını geliyor. Ve burada bir önceki ETS2 güncelleme hızlı bir güncelleme ile vardır. Deney zaman! aşağıdaki linki HERKES İÇİN DEĞİLDİR lütfen unutmayın. Sadece indirin ve oyunun bir potansiyel olarak istikrarsız BETA VERSION test etmek için gönüllü hazır olup olmadığını uygulayın. Biz 1.4.1 bulunan birkaç sorunlar için düzeltmeler getiriyor inanıyorum, ancak bugüne kadar yeterli iç test yeterli kararlı olduğundan emin olmak için yapıldı - bu çok yapı bu test olması amaçlanmıştır. KENDİ RİSK KULLANIN. Sadece bir sel şeklinde erişilebilir yapıyoruz, üzgünüm. Biz çok fazla insan hemen exe dosyasını indirirken olsaydı kendi indirme sunucuları eritmek görme korkuyorlar gibi, herhangi bir 3. parti sunucuları tarafından yansıtılmış olması bu beta yama için planı yok. Bir engel bir parça olabilir, ancak gelişmiş bilgisayar kullanıcılarının başa çıkabilirim, ve belki de bir yerde giriş bu küçük bariyer olması aslında iyi. Bugünün deneme yararlı ispat ettiği takdirde Gelecekte, size günlük oluşturulan erişmek için daha yumuşak ve daha rahat bir şekilde anlamaya ihtiyacımız var, ama bugün için, bu yeterli olmalı. raporlama sorunları için, en yararlı şekilde SCS ziyaret olacaktır Mesaj Panosu, orada sadece bu sorun için oluşturulan yeni bir Forum olan Bugs 1.4.3 . Bu herkes için tamamen açık bir beta olmadığını unutmayın. Sadece gerçek ve geçerli Ürün Anahtarı ile çalışmak için gidiyor. Ayrıca, oyunun Buhar baskı uygulamak için çalışmayın. Buhar kullanıcılar kısa sürede bu deneysel günlük erişim Buhar beta şube sistemini kullanarak, çok da inşa olacaktır. teşekkürler! günlük değiştirin.


- Always-red/green trafik ışıkları sorumlu olabilir sorun giderildi.
- Plaka Sabit kullanımı
- Olmayan geniş ekran fov Geliştirilmiş işleme. Görünüm şimdi dikey artış yerine yatay azalır.
- Modded kargo yok çarpışma belirtirse Oyun çökme olmaz.
- Batık römork sabitleme başka bir girişim.
- Hi-Way iç İngiltere'de varyantı Sabit hız aralığı
- Yakıt ve Hi-Way iç İngiltere'de varyant sıcaklık göstergeleri takas.
- Volvo iç İngiltere'de özel varyantında turbo / adblue animasyonlar düzeltildi.
- "Lumen Krom" yardımcı ışığı Sabit
- Geçerli bir ülke olmadan öğe üzerinde konumlandırılmış ise servis çağrısı istendi Sabit olası kaza.
- Oyun çözünürlükleri geçiş mümkün olduğunda kaza Sabit.
- Silecek sopa Sabit işlevsel olmayan animasyon (hepsi kamyonlar etkiler)
- Londra'da Sabit kaybolan otobüs istasyonu
- Uygun teleports sonra önceden önbelleğe alma.
- Profil düzenleme ekranında tercih edilen marka seçici yuvası Sabit yanlış sayısı.

Çeviri Google Translate Aittir.Hatalar vardır.Kusura Bakmayın :)

English Translate

Yabancı Arkadaşlarımız İçin İngilizce Çeviri ; 

Help us Help You!
We have been working on the recent game update for several months, spending a ton of time on fixing, testing, and re-testing again and again. When we released the 1.4.1 patch, we felt pretty confident that it's in very solid state. In reality, bug reports started coming in almost immediately.

The game is BIG, and growing bigger. A new feature or a fix for one bug may often introduce a new problem; such is the nature of big software projects. We'll need to figure out betters ways to test the releases thoroughly, but effectively and quickly.

We have been thinking about involving a wider group from our fan community in testing for quite some time, but now we see that we need to do more than just ponder it. We need to give it a try.

We are making new builds of the game for testing purposes pretty much every day. On the way from 1.3.1 to 1.4.x, we have been through 96 major revisions and testing builds! Over a hundred people had access to the builds to help us test them, but it is obvious that this is still no enough eyes, not enough combinations of hardware, not enough variety in how our testers play the game. So we thought - what if we tried to make our daily betas publicly visible, for thousands of people to give them a try? The inspiration basically comes from what Mozilla is doing with Firefox Nightly Builds.

And here we are, with a quick update of the previous ETS2 update. Experiment time!

Please note that the link below is NOT FOR EVERYBODY. Only download and apply it if you are ready to volunteer to test a potentially unstable BETA VERSION of the game. We believe it's bringing fixes for a few problems discovered in 1.4.1, but so far not enough internal testing was done to make sure it's stable enough - this very build is intended to be this test. USE AT YOUR OWN RISK.We are making it accessible only in the form of a torrent, sorry. We do not plan for this beta patch to be mirrored by any 3rd party servers, as we are afraid of seeing our own download servers melt if too many people were downloading the exe file straight away. It may be a bit of a hurdle, but advanced computer users can deal with it, and perhaps it's in fact better to have this little barrier of entry in place. In the future, if today's experiment proves useful, we need to figure out a smoother and more convenient way for you to access the daily builds, but for today, this must suffice.

For reporting problems, the most useful way would be to visit SCS Message Board, there is a new Forum created just for this problem Bugs 1.4.3.

Keep in mind that this is not a beta completely open to anybody. It's only going to work with a genuine and valid Product Key. Also, do not try to apply it to the Steam edition of the game. Steam users will soon get access to such experimental daily builds too though, using the system of Steam beta branches.

Thanks!

Change log:
Fixed issue which might be responsible for the always-red/green traffic lights.
Fixed use of license plates
Improved handling of non-widescreen fov. The view is now increased vertically instead of reduced horizontally.
Game will not crash if modded cargo specifies collision which does not exist.
Another attempt at fixing the sunken trailers.
Fixed speedometer range in UK variant of Hi-Way interior
Swapped fuel and temperature gauges in the UK variant of Hi-Way interior.
Fixed turbo/adblue animations in UK exclusive variant of Volvo interior.
Fixed the "Lumen Chrom" auxiliary light
Fixed possible crash when service call was requested while positioned on item without a valid country.
Fixed possible crash when switching resolutions in-game.
Fixed non-functional animation of wiper stick (affects all trucks)
Fixed disappearing bus station in London
Proper pre-caching after teleports.
Fixed incorrect number of slots in preferred brand selector in the profile edit screen.

Linkler ; 

1.4.1 Sürümünden 1.4.3 Sürümüne Geçiş [Torrent] ;


1.4.1 Sürümünden 1.4.3 Sürümüne Geçiş [Normal] ;


Please Follow Thick..

TAKİPTE KALIN...